Clio Sport Tourer

ARZUNUN ANATOMİSİ

Yeni Renault Clio Sport Tourer’ın “Shooting Brake” olarak adlandırılan üst sınıf Coupé Station araçlardan esinlenen güçlü kişiliği, ona baştan çıkarıcı bir güç veriyor. Duyguları harekete geçiren kıvrımları, dışa vurumcu ön yüzü ve kaslı omuzları ona dinamizm ve çeviklik katıyor. Izgara üzerinde yer alan Renault logosu ise odak noktasını oluşturuyor. 
Arzu, her detayında kendini gösteriyor.

CAZİBENİN YENİ FORMU

1. Siyah arka plan üzerinde vurgulanan logo.

2. LED gündüz farları, ön yüze çekici bir aydınlatma 

3. Kelebek camı yanında bulunan bütünleşmiş arka kapı kolları, zarifçe uzatılmış profil ve parlak yüzeyler yoluyla ifade edilen kavisli ve yuvarlak hatlı bir tasarım.

4. Sportif doğasını ifade eden kaslı ve dengeli bir siluet.

YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRAN İŞLEVSELLİK

1. Renault R-Link. 7” dokunmatik ekran bağlantılı ve ses kumandalı multimedya tablet. TomTom® Navigasyon, 4 x 35 W radyo, audio-streaming ve Bluetooth® eller serbest telefon sistemi, USB ve jack soketleri, araç ve internet bağlantısı.

2. Partikül filtreli elektronik klima kirlilik düzeyini algılar ve gerektiğinde kabin içinde daha sağlıklı bir hava dolaşımı için dış hava girişini engeller. 

3. Yokuşta kalkış destek sistemi (Hill Holder). Yokuşta kalkış sırasında, sürücüye manevra süresi bırakmak için fren basıncını otomatik olarak 2 saniye daha tutar.

4. Renault Bass Reflex®, Özel Akustik Hoparlörler. Pesleri mükemmel şekilde veren yepyeni ses sistemi 

5. Hız Ayar ve Sınırlayıcı

6. Ön Konsola Entegre 7” Dokunmatik ekran Renault R-NAV Multimedya sistemi: Navigasyon, 4X20W Radyo, USB iPod uyumlu Audio Bağlantı Girişi ve Bluetooth® teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı ve müzik dinleme.

7. Geri Görüş Kamerası**. Kamera resmi ekrana gönderir ve direksiyon açısına uyarlanan dinamik yönlendirme desteklerini görüntüler.*** 

8. Eller serbest Renault kartı Anahtarsız giriş, çalıştırma ve uzaklaşıldığında otomatik kilitleme.

*** Renault R-Link olan versiyonlarda opsiyon olarak bulunmaktadır.

İlgili Görseller

Fiyatlar

Araçlar Fiyatı
Joy 0,9 TCe 90 bg Baz 125000.000 TL

Yeni Araç Almak İstiyorum

Canlı Destek

  

LiveZilla Live Chat Software
 

Tıklayın. Zaman kazanın..

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller