Yeni Duster

Engel ve sınır tanımıyor

Her türlü yol koşulunun üstesinden gelecek şekilde tasarlanan Yeni Duster gerçek bir 4X4 ve her türlü engel aşma kapasitesine sahip.

Yeni Dacia Duster kompakt ve büyüklüğüne göre hafif bir araç, bu da ona büyük bir çeviklik kazandırıyor ve arazi performansına katkıda bulunuyor, yüksek sürüş pozisyonu daha geniş görüş açısı sağlıyor.

Arazide ve zorlu yol şartlarında rahat sürüş, rampada veya yüklü halde kolay kalkış ve yokuş aşağı inişte aracı kontrol etmek için şanzımanın 1. vites dişli oranı kısa tutuldu ** (1 000 d/d’da 5,79 km/h).

** 6 ileri vites kutularında

 

Bu fiyata benzersiz bir müşteri avantajı

Daha da cömert Yeni Duster hız ayar ve sınırlayıcı, arka park sensörü, tek dokunuşlu elektrikli camı ve dış sıcaklık göstergesi gibi çok sayıda donanımı* yine Dacia fiyatlarıyla sunuyor. Kolay ve sezgisel kullanımlı navigasyon ve multimedya sistemi MEDIA NAV 7 inçlik (18 cm) dokunmatik ekranıyla farklı fonksiyonlar arasında gezinmenize olanak sağlıyor : Navigasyon, telefon, radyo, medya… Bluetooth bağlantısı sayesinde, elleriniz serbest** telefon edebilirsiniz, mobil müziğinizi audio streaming modunda veya doğrudan ön paneldeki USB ve Jack prizlerle dinleyebilirsiniz. 100% faydalı teknoloji sizin için düşünüldü

 

Yenilenen Yeni Dacia Duster'in iç tasarımı binek otomobillerin konforuna sahip ve dünyasında emin adımlarla yükselmeye devam ediyor.

Krom kaplı detaylarla tamamen yeniden tasarlanan yeni torpido paneli Yeni Duster’in sağlam karakterini daha da güçlendiriyor. Daha da pratik hale gelen Yeni Duster yeniden tanımlandı ve kapılarda entegre elektrikli cam açma kapama tuşları, makyaj aynaları, arkada tavan lambası , 12V prizlerle donatıldı*.

Bütün engelleri aşmak için tasarlanmış olan Yeni Duster yüksek sürüş keyfi, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları sunan motor seçenekleriyle donatıldı. Ayrıca Eco Mode fonksiyonu ve vites değiştirme göstergesi sürücünün her an yakıt tüketimini minimize etmesine imkan sağliyor.

Şimdi daha modern olan Yeni Dacia Duster, yine her türlü yol koşuluna meydan okumaya devam ediyor.


*Versiyonlara göre 
**Telefon etmek için durmanız tavsiye edilir.

Deneme Sürüşü randevusu almak için tıklayın

 

 

Her türlü arazi ve yol koşulunun üstesinden gelir

Tutunma koşullarının iyi olduğu yollarda ve otoyollarda 4x2 Modu tercih edilmelidir. Böylece motor torku 2 ön tekerleğe aktarılır ve yakıt tüketimi minimize edilir.

Her türlü yolda, aracın hızı ve tutunma koşulları ne olursa olsun, Auto modu torku ön aks ve arka aks arasında otomatik olarak dağıtır. Böylece yol tutuşu ile çekiş arasında en iyi dengeye sahip olursunuz.

Zorlu geçişlerde ve engebeli, çamurlu ve kumlu yüzeylerde, Lock modu aracın engel aşma kapasitesini maksimize etmek için motor torkunu ön ve arka aks üzerindeki 4 tekerlek arasında sürekli olarak dağıtır. Böylece 4x4 kullanıma uyarlanmış bir çekiş kontrolünden ve takviyeli fren sisteminden yararlanırsınız.

Dacia Duster broşürü için tıklayınız...

İlgili Görseller

Fiyatlar

Araçlar Fiyatı
Comfort 1,6 16v 115 Bg 4x2 115900.000 TL
Comfort 4x2 - 1.5 dCi 90 bg 134650.000 TL
Comfort 4x4 - 1.5 dCi 110 bg 154100.000 TL
Prestige 4x2 - 1.5 dCi 90 bg 139650.000 TL
Prestige 4x2 - 1.5 dCi 110 bg 154100.000 TL
Prestige 4x4 - 1.5 dCi 110 bg 159100.000 TL
Prestige 4x2 - 1.5 dCi 110 bg EDC 159100.000 TL

Yeni Araç Almak İstiyorum

Canlı Destek

  

LiveZilla Live Chat Software
 

Tıklayın. Zaman kazanın..

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller