Captur

HAYAT ŞEÇTİĞİN YOLDUR !

Çesur ve Şehirli tarz

Şık ve kişiselleştirilebilen bir crossover olan Renault CAPTUR istek ve arzularınızıdaha fazla karşılamasıamacıyla yeniden tasarlandı.

Yaşamın keyifleri sayısız, beklenmedik, anlık. Bir bakışta, bir elde, bir anda, yakalanıyor, toplanıyor, tutuluyor… Şimdinin keyfini çıkarmak, o anın havasını solumak o kadar güzel ki. Renault Captur, daha yüksek. Daha iyi görmeniz için... Daha soylu... Tüm bakışları üzerinize çevirmeniz için. Daha pratik. Her yere gidebilmeniz için... Onunla, sokağın köşesinden dönmek, yan yollara girmek, başka maceraları hayal etmek çok kolay. Bir vizyonun, bir arzunun, bir karşılaşmanın peşinde yola çıkmaya hazır. Arizona turuncusu, Pasifik mavisi, fildişi renkleri heyecanın dozu artırıyor. Captur şaha kalkıyor, hızlanıyor, keşfedilecek farklı heyecanlar, farklı yaşamlar, farklı hikâyelerin peşinde yola koyuluyor.

 


Renault Captur, yaşam döngüsü etrafında oluşturulan 
yeni tasarım stratejimizin ikinci bölümü olan “EXPLORE (Keşfet)” ayağını hayata geçiriyor. Renault Captur aşk, aile, hobi ve tutku dolu kaçamaklar yaşamak için “kent içindeki ormanı” bırakarak yeni keşiflere, yeni maceralara açılmaya davet ediyor. Tasarımı yumuşak, akıcı ve dengeli çizgilerle kendini ifade ediyor. Olağanüstü kullanışlı Renault Captur hem pratik, hem de çevik ve akıllı. 

Renault Captur, Renault’un yeni kompakt SUV ’u hayatı tüm yönleriyle keşfetmenizi sağlayacak!

 

Captur, çift renkli karoseri ve herkesin kendi hayatını ve kendi isteklerini yansıtabilmesi amacıyla sunulan zengin kişiselleştirme aksesuarlarıyla, özgünlüğünü ortaya koyuyor. 


 

İlgili Görseller

Fiyatlar

Araçlar Fiyatı
Touch 1.5 dCi 90 bg 140000.000 TL
Touch 1,5 dCi EDC 90 bg 148000.000 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 148000.000 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 156000.000 TL
Outdoor 1.5 dCi EDC 90 bg 161000.000 TL

Yeni Araç Almak İstiyorum

Canlı Destek

  

LiveZilla Live Chat Software
 

Tıklayın. Zaman kazanın..

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller