Haberler & Kampanyalar

TALISMAN, KADJAR VE MEGANE HB’lere özel fırsatlar

Eklenme Tarihi: 2016-05-07 10:07:13
 

Mart ayında, 2016 model yıl Talisman, Kadjar ya da Megane HB sahibi olmak isteyenler, hem avantajlı fiyatlardan hem de bu aya özel faiz oranlarından faydalanıyorlar!

İlgili kampanya kapsamında 2016 model yılı Megane HB Joy 1.6 16V 115 bg 59.550 TL, Kadjar Touch 1.2 Turbo 130 bg 81.650 TL, Talisman Touch 1.5 dCi 110 bg 102.850 TL’lik fiyatlarıyla showroomlarda sizleri bekliyor. 

Özel fiyatlara ek olarak maksimum 30.000 TL kredi ve 15 ay vade için %0 (Aylık BMO; %0.07, Yıllık BMO; %0.79) faiz ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen düşük faiz oranları ile kredi fırsatı da sunuluyor. (BMO; Bireysel Maliyet Oranı)

 

 

Belirtilen fiyatlar,  ilgili modellerin 2016 model yılı kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır ve sadece perakende satın alımlarda geçerlidir.

Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Belirtilen koşullar, 2016 model yılı Talisman, Kadjar ve Megane HB’ler için geçerlidir. 2017 model yılı araçlar ilgili fırsatlardan yararlanamazlar. Finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.

Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. 

 

 

İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır.

Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar geçerlidir. 

Ayrıntılı bilgiyi satış danışmanlarımızla buradan iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

 

İlgili Görseller

İkinci elin yenisi, güvenlisi

 

 

Yeni Araç Almak İstiyorum

Uyarı

Değerli Müşterilerimiz,

Sitemizde yayınlanan araç fiyatları kampanyalar nedeni ile sıklıkla değişiklik gösterdiğinden, araçlarla ilgili güncel fiyat bilgisi için lütfen satış danışmanlarımızla iletişim kurunuz.

 

 

 

Canlı Destek

  

LiveZilla Live Chat Software
 

Tıklayın. Zaman kazanın..

MODELLER

Tüm Modeller

MODELLER

Tüm Modeller

2. EL ARAÇLAR & OTOMOBİLLER

2. EL ARAÇLAR & OTOMOBİLLER